GERAAMDE RESULTAAT EN MUTATIES IN DE RESERVES (in euro's)
|
|
|
|
|
|
- = batig |
|
|
|
|
|
|
|
|
Omschrijving |
Nummer reserve |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Totaal saldo van baten en lasten |
|
7.301.236 |
2.398.387 |
1.982.400 |
1.954.366 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bijdragen uit reserves - incidenteel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 01 (613001) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit VAR - Fusie Best-Oirschot |
R004 |
-3.510.500 |
-278.500 |
0 |
0 |
|
|
|
-3.510.500 |
-278.500 |
0 |
0 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 12 (613016) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit VAR: |
|
|
|
|
|
|
- Ontwikkeling team veiligheid |
R004 |
-95.200 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
-95.200 |
0 |
0 |
0 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 21 (613017) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit VAR |
|
|
|
|
|
|
- Begroting 2026 schaalsprong |
R004 |
-655.000 |
-655.000 |
-680.000 |
0 |
|
-Bijdrage cofinanciering KTM2 pakket |
R004 |
-1.020.000 |
0 |
0 |
0 |
|
Onttrekking reserve regiobrede projecten hubs/Eindhoven CS |
R229 |
-1.408.631 |
0 |
0 |
0 |
|
Bijdrage KTM2, doorstorting R229 |
R229 |
-1.020.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
-4.103.631 |
-655.000 |
-680.000 |
0 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 63 (613038) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit reserve sociaal domein: |
R209 |
|
|
|
|
|
- Kaderbrief 2025 armoederegisseur |
|
-75.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
-75.000 |
0 |
0 |
0 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 672 (613041) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit VAR: |
R004 |
|
|
|
|
|
- Kaderbrief 2025 uitbreiding jongerenwerk (nr 16) |
|
-65.100 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
-65.100 |
0 |
0 |
0 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 674 (613041) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit VAR: |
R004 |
|
|
|
|
|
- Kaderbrief 2025 inzet schoolmaatschappelijk werk (nr 17) |
|
-108.600 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
-108.600 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 74 (613049) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit VAR: |
|
|
|
|
|
|
- Kaderbrief 2025 energiearmoede - energiecoaches (nr 18a) |
R004 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
- Kaderbrief 2025 aanpak energiearmoede-witgoedactie (nr 18b) |
R004 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
- Kaderbrief 2025 engergiehubs - overige kosten (nr 19b) |
R004 |
-36.600 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
-36.600 |
0 |
0 |
0 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 81 (613051) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit de vrije algemene reserve: |
|
|
|
|
|
|
- Kaderbrief 2025 gebiedsontwikkeling stationsomgeving (nr 22) |
R004 |
-173.700 |
-300.000 |
-300.000 |
0 |
|
- Kaderbrief 2026 visie Dorpsplein en omgeving (25) |
R004 |
-100.000 |
-100.000 |
0 |
0 |
|
- Kaderbrief 2026 actualisatie omgevingsvisie (26) |
R004 |
-50.000 |
|
0 |
0 |
|
- Regionale schaalsprong |
R004 |
-500.000 |
-500.000 |
-500.000 |
0 |
|
|
|
-823.700 |
-900.000 |
-800.000 |
0 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 82 (613052) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit de risicoreserve grondexploitaties: |
R226 |
|
|
|
|
|
- Bijdrage nadelig saldo grondexploitatie |
|
-308.405 |
-314.573 |
-153.812 |
-156.888 |
|
|
|
-308.405 |
-314.573 |
-153.812 |
-156.888 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 83 (613053) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit de vrije algemene reserve: |
|
|
|
|
|
|
- Bijdrage uit VAR - schaalsprong woningbouw |
R004 |
-312.500 |
-312.500 |
-312.500 |
0 |
|
|
|
-312.500 |
-312.500 |
-312.500 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Totaal bijdragen uit reserves - incidenteel |
|
-9.439.236 |
-2.460.573 |
-1.946.312 |
-156.888 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bijdragen uit reserves - structureel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 0.3 (613003) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. molen Heilig Hartstraat 1a |
R314 |
-5.994 |
-5.994 |
-5.994 |
-5.994 |
|
Dekkingsres. restauratie molen |
R344 |
-7.612 |
-7.612 |
-7.612 |
-7.612 |
|
Dekkingsres. H.Hartstraat 1 |
R350 |
-2.603 |
-2.603 |
-2.603 |
-2.603 |
|
Dekkingsres. Kon. Emmalaan 25 |
R320 |
-4.197 |
-4.197 |
-4.197 |
-4.197 |
|
|
|
-20.406 |
-20.406 |
-20.406 |
-20.406 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 0.4 (613004) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. Verbouwing gemeentehuis |
R315 |
-8.225 |
0 |
0 |
0 |
|
Dekkingsreserve bouw nieuwe werf |
R304 |
-29.813 |
-29.813 |
-29.813 |
-29.813 |
|
- Kosten automatisering - afschrijvingskosten |
R219 |
-368.498 |
-351.344 |
-320.457 |
-336.129 |
|
|
|
-406.536 |
-381.157 |
-350.270 |
-365.942 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 11 (613015) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsreserve bouw brandweerkazerne |
R303 |
-8.164 |
-8.164 |
-8.164 |
-8.164 |
|
|
|
-8.164 |
-8.164 |
-8.164 |
-8.164 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 21 (613017) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsreserve openbare ruimte |
R353 |
-23.297 |
-23.297 |
-23.297 |
-23.296 |
|
Dekkingsreserve wegbeheer |
R355 |
-471.518 |
-471.517 |
-478.709 |
-478.709 |
|
|
|
-494.815 |
-494.814 |
-502.006 |
-502.005 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 22 (613018) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsreserve ondergrondse parkeergarage |
R306 |
-31.806 |
-31.806 |
-31.806 |
-31.806 |
|
|
|
-31.806 |
-31.806 |
-31.806 |
-31.806 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 42 (613027) |
|
|
|
|
|
|
Basisscholen, betreft een bijdrage uit: |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. nieuwbouw Antoniusschool, Paardenhei 7 |
R317 |
-19.799 |
-19.799 |
-19.799 |
-19.799 |
|
Dekkingsres. bouwkosten De Klimboom, Paardenhei 1 |
R318 |
-21.085 |
-21.085 |
-21.085 |
-21.085 |
|
Dekkingsres. uitbreiding Klimboom, Paardenhei 1 |
R319 |
-5.122 |
-5.122 |
-5.122 |
-5.122 |
|
Dekkingsres. 16 klassige Antoniusschool, Vlinderhei 14 |
R334 |
-55.220 |
-55.220 |
-55.220 |
-55.220 |
|
Dekkingsres. Brede 16-klassige school, MFA Dijkstraten |
R339 |
-165.546 |
-165.546 |
-165.546 |
-165.546 |
|
Dekkingsres. Brede school Hoge Akker, Zwijssenstr. 85 |
R347 |
-11.858 |
-11.858 |
-11.858 |
-11.858 |
|
Voortgezet onderwijs, betreft een bijdrage uit: |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. uitbr./inrichting Heerbeeckcollege |
R321 |
-29.495 |
-29.495 |
-29.495 |
-29.495 |
|
Dekkingsres. aank. verb. W. de Zwijgerweg 148 |
R323 |
-31.046 |
-31.046 |
-31.045 |
-31.045 |
|
Dekkingsres. uitbreiding Heerbeeck 220 leerl. + 237 leerl. |
R337 |
-57.481 |
-57.481 |
-57.481 |
-57.481 |
|
Dekkingsres. 1e inrichting Heerbeeck 229 leerl. |
R338 |
-4.637 |
-4.637 |
-4.637 |
-4.637 |
|
Dekkingsres. 1e inrichting Heerbeeck 111 leerl. |
R343 |
-2.248 |
-2.248 |
-2.248 |
-2.248 |
|
Dekkingsres. Heerbeeck college verduurzaming |
R361 |
-24.000 |
-24.000 |
-24.000 |
-24.000 |
|
|
|
-427.537 |
-427.537 |
-427.536 |
-427.536 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 43 (613028) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. peuterspeelzaal Vlinderhei 12 |
R313 |
-7.161 |
-7.161 |
-7.161 |
-7.161 |
|
Dekkingsres. peuterspeelzaal 't Hummeltje, Verleunstr 29 |
R327 |
-6.359 |
-6.359 |
-6.359 |
-6.358 |
|
Dekkingsres. brede school Hoge Akker, Zwijssentstr. 85 pspz |
R348 |
-1.656 |
-1.656 |
-1.656 |
-1.656 |
|
|
|
-15.176 |
-15.176 |
-15.176 |
-15.175 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 52 (613030) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. kunstgrasveld Wilhelminaboys |
R332 |
-7.348 |
-7.348 |
-7.348 |
-7.348 |
|
Dekkingsres. Verruiming buitensportcapaciteit |
R340 |
-29.299 |
-29.297 |
-17.387 |
-17.387 |
|
Dekkingsres. Sportpark Naastenbest |
R356 |
-50.027 |
-50.027 |
-50.027 |
-50.027 |
|
Dekkingsres. Herin. Sportpark Leemkuilen |
R305 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Dekkingsres. kunstgrasveld MHCB |
R331 |
-3.389 |
-3.389 |
-3.389 |
-3.389 |
|
Dekkingsres. kunstgrasvelden Best Vooruit |
R333 |
-14.456 |
-14.456 |
-14.456 |
-14.456 |
|
Dekkingsres. Verruiming buitensportcapaciteit |
R340 |
-77.643 |
-30.321 |
-30.321 |
-30.320 |
|
Dekkingsres. Sportpark Leemkuilen |
R357 |
-99.369 |
-99.369 |
-99.369 |
-99.369 |
|
Dekkingsres. bouw gymzaal Heivelden, Rendierhei 10 |
R322 |
-12.295 |
-12.295 |
-12.295 |
-12.295 |
|
Dekkingsres. fietsenstalling 2e sporthal |
R342 |
-3.286 |
-3.286 |
-3.286 |
-3.286 |
|
Dekkingsres. bouw tweede sporthal |
R336 |
-147.206 |
-90.825 |
-90.825 |
-90.825 |
|
Dekkingsres. Buitensport Wilhelminia boys toplaag en ondergrond |
R360 |
-45.027 |
-45.027 |
-45.027 |
-45.027 |
|
|
|
-489.345 |
-385.640 |
-373.730 |
-373.729 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 56 (613034) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. Dependance bibliotheek Heerbeeck |
R346 |
-7.917 |
-7.917 |
-7.917 |
-7.917 |
|
|
|
-7.917 |
-7.917 |
-7.917 |
-7.917 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 57 (613035) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsreserve vervanging groen |
R358 |
-58.162 |
-58.162 |
-58.162 |
-58.162 |
|
Bijdrage uit LIR |
R228 |
-25.000 |
-25.000 |
-25.000 |
-25.000 |
|
|
|
-83.162 |
-83.162 |
-83.162 |
-83.162 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 61 (613036) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. brede school Hoge Akker kinderopvang |
R349 |
-4.923 |
-4.923 |
-4.923 |
-4.922 |
|
Dekkingsres. buurtvoorz. Vlinderhei 16 |
R335 |
-3.834 |
-3.833 |
-3.834 |
-3.834 |
|
|
|
-8.757 |
-8.756 |
-8.757 |
-8.756 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 62 (613037) |
|
|
|
|
|
|
Dekkingsres. Verbouwing Bestwijzer |
R341 |
-19.656 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
-19.656 |
0 |
0 |
0 |
|
Mutaties vanuit Taakveld 73 (631048) |
|
|
|
|
|
|
Bijdrage uit egalisatiereserve afvalverwijdering |
R101 |
|
|
|
|
|
- Bijdrage ten gunste van exploitatie |
|
-123.800 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
-123.800 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Totaal bijdragen uit reserves - structureel |
|
-2.137.077 |
-1.864.535 |
-1.828.930 |
-1.844.598 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Totaal bijdragen uit reserves |
|
-11.576.313 |
-4.325.108 |
-3.775.242 |
-2.001.486 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stortingen in reserves - incidenteel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 21 (613017) |
|
|
|
|
|
|
Storting in reserve regiobrede projecten |
R004 |
1.020.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
1.020.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 82 (613052) |
|
|
|
|
|
|
Storting in risicoreserve grondexploitaties, Steegsche Velden Noord |
R226 |
0 |
793.672 |
0 |
0 |
|
|
|
0 |
793.672 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Totaal stortingen in reserves - incidenteel |
|
1.020.000 |
793.672 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stortingen in reserves - structureel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 0.4 (613004) |
|
|
|
|
|
|
Storting in egalisatiereserve ICT: |
R219 |
|
|
|
|
|
- Storting tlv exploitatie |
|
256.000 |
256.000 |
256.000 |
256.000 |
|
|
|
256.000 |
256.000 |
256.000 |
256.000 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 0.5 (613005) |
|
|
|
|
|
|
Storting in vrije algemene reserve: |
R004 |
|
|
|
|
|
- Risicovergoeding verstrekte geldlening |
|
1.288 |
985 |
670 |
342 |
|
|
|
1.288 |
985 |
670 |
342 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutatie vanuit Taakveld 53 (613031) |
|
|
|
|
|
|
Storting in algemene culturele reserve |
R201 |
10.000 |
10.000 |
10.000 |
10.000 |
|
|
|
10.000 |
10.000 |
10.000 |
10.000 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 57 (613035) |
|
|
|
|
|
|
Storting in reserve vervanging groen |
R224 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Dekkingsreserve vervanging groen |
R358 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Storting in reserve speelelementen |
R223 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Storting landschapsinrichtingsregeling (LIR) |
R228 |
135.084 |
85.908 |
31.702 |
0 |
|
Storting fysieke leefomgeving |
R227 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
135.084 |
85.908 |
31.702 |
0 |
|
Mutatie vanuit Taakveld 73 (613048) |
|
|
|
|
|
|
Storting in egalisatiereserve afvalverwijdering: |
R101 |
|
|
|
|
|
- Storting tlv exploitatie |
|
75.000 |
75.000 |
75.000 |
75.000 |
|
|
|
75.000 |
75.000 |
75.000 |
75.000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Totaal stortingen in reserves - structureel |
|
477.372 |
427.893 |
373.372 |
341.342 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Totaal stortingen in reserves |
|
1.497.372 |
1.221.565 |
373.372 |
341.342 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Totaal mutaties reserves |
|
-10.078.941 |
-3.103.543 |
-3.401.870 |
-1.660.144 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Geraamde resultaat |
|
-2.777.705 |
-705.156 |
-1.419.470 |
294.222 |
|
|
|
|
|
|
|