INCIDENTELE LASTEN EN BATEN 2027-2030
Dit overzicht incidentele baten en laten geeft een toelichting van het structurele begrotingsevenwicht en draagt bij aan het inzicht van de financiële positie van de gemeente. Van een structureel evenwicht is sprake als structurele lasten in de begroting worden afgedekt door structurele baten.
|
Omschrijving (in euro's) |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
|
Incidentele lasten t.l.v. exploitatie |
|
||||
|
Taakveld 04 |
|
||||
|
Automatisering project Digitaal werken (Kaderbrief 2026) |
500.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 21 |
|
||||
|
Schaalsprong (Kaderbrief 2026) |
0 |
0 |
0 |
680.000 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 43 |
|
||||
|
Leerlingenvervoer (incidenteel bevordering zelfredzaamheid, Kaderbrief 2026) |
20.800 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 61 |
|
||||
|
Boekwaarde KDV Bricks |
0 |
178.029 |
0 |
0 |
|
|
Opvang vluchtelingen/arbeidsmigranten (2e financiele rapportage 2026) |
438.000 |
438.000 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 81 |
|
||||
|
Schaalsprong (W02-2026) |
0 |
0 |
0 |
500.000 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 83 |
|
||||
|
Schaalsprong woningbouw |
0 |
0 |
0 |
312.500 |
|
|
|
|||||
|
Totaal incidentele lasten t.l.v. exploitatie |
958.800 |
616.029 |
0 |
1.492.500 |
|
|
|
|||||
|
Incidentele lasten t.l.v. reserves |
|
||||
|
Taakveld 01 |
|
||||
|
Bijdrage VAR, samenwerking Best-Oirschot (begroting 2027) |
3.390.500 |
278.500 |
0 |
0 |
|
|
Bijdrage VAR, staffunctie (Kaderbrief 2026) |
120.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 12 |
|
||||
|
Bijdrage VAR, ontwikkeling team veiligheid (begroting 2027) |
95.200 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 21 |
|
||||
|
Bijdrage VAR, dekking initiele uitgaven m.b.t. schaalsprong (Kaderbrief 2026) |
655.000 |
655.000 |
680.000 |
0 |
|
|
Bijdrage VAR, cofinanciering KTM2 pakket |
1.020.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
Onttrekking reserve regiobrede projecten hubs/Eindhoven CS |
1.408.631 |
0 |
0 |
0 |
|
|
Bijdrage KTM2 doorstorting R229 |
1.020.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 63 |
|
||||
|
Bijdrage reserve sociaal domein - amoederegisseur |
75.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
(tijdelijke formatie 2 jaar) (Kaderbrief 2025) |
|
||||
|
|
|||||
|
Taakveld 672a |
|
||||
|
Bijdrage VAR, dekking versterken jongerenwerk (Kaderbrief 2025) |
65.100 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 674a |
|
||||
|
Bijdrage VAR. dekking schoolmaatschappelijk werk (Kaderbrief 2025) |
108.600 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 74 |
|
||||
|
Bijdrage VAR, dekking hubs overige kosten, geen permanent budget (Kaderbrief 2025) |
36.600 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 81 |
|
||||
|
Bijdrage VAR, dekking gebiedsontwikkeling stationsomgeving (Kaderbrief 2025 en 2026) |
173.700 |
300.000 |
300.000 |
0 |
|
|
Bijdrage VAR, dekking visie dorpsplein en omgeving (Kaderbrief 2026) |
100.000 |
100.000 |
0 |
0 |
|
|
Bijdrage VAR, actualisatie omgevingsvisie (Kaderbrief 2026) |
50.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
Bijdrage VAR, regionale schaalsprong (W02-2026) |
500.000 |
500.000 |
500.000 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 82 |
|
||||
|
Ontwikkeling verliezen grondexploitaties |
308.405 |
314.573 |
153.812 |
156.888 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 83 |
|
||||
|
Bijdrage VAR, schaalsprong woningbouw (Kaderbrief 2026) |
312.500 |
312.500 |
312.500 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Totaal incidentele lasten t.l.v. reserves |
9.439.236 |
2.460.573 |
1.946.312 |
156.888 |
|
|
Totaal incidentele lasten |
10.398.036 |
3.076.602 |
1.946.312 |
1.649.388 |
|
|
|
|||||
|
Incidentele baten t.g.v. exploitatie |
|
||||
|
Taakveld 61 |
|
||||
|
Opvang vluchtelingen/arbeidsmigranten |
438.000 |
438.000 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Totaal incidentele baten t.g.v. exploitatie |
438.000 |
438.000 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Incidentele baten t.g.v. reserves |
|
||||
|
Taakveld 21 |
|
||||
|
Storting in regiobrede projecten |
1.020.000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Taakveld 82 |
|
||||
|
Storting in risicoreserve grondexploitaties, Steegsche Velden Noord |
0 |
793.672 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Totaal incidentele baten t.g.v. reserves |
1.020.000 |
793.672 |
0 |
0 |
|
|
Totaal incidentele baten |
1.458.000 |
1.231.672 |
0 |
0 |
|
|
|
|||||
|
Totaal incidentele baten en lasten: |
|
||||
|
Totaal incidentele lasten |
10.398.036 |
3.076.602 |
1.946.312 |
1.649.388 |
|
|
Totaal incidentele baten |
-1.458.000 |
-1.231.672 |
0 |
0 |
|
|
Totaal stortingen in reserves - incidenteel |
1.020.000 |
793.672 |
0 |
0 |
|
|
Totaal bijdragen uit reserves - incidenteel |
-9.439.236 |
-2.460.573 |
-1.946.312 |
-156.888 |
|
|
|
|||||
|
Totaal incidentele baten en lasten (saldo) |
520.800 |
178.029 |
0 |
1.492.500 |
|
|
|
|||||
|
PRESENTATIE STRUCTUREEL BEGROTINGSSALDO 2027-2030 |
|
||||
|
|
|||||
|
Totaal saldo van baten en lasten |
-7.301.236 |
-2.398.387 |
-1.982.400 |
-1.954.366 |
|
|
Toevoegingen en onttrekkingen aan reserves |
10.078.941 |
3.103.543 |
3.401.870 |
1.660.144 |
|
|
|
|||||
|
Begrotingssaldo na bestemming |
2.777.705 |
705.156 |
1.419.470 |
-294.222 |
|
|
|
|||||
|
Waarvan incidentele baten en lasten (saldo) |
520.800 |
178.029 |
0 |
1.492.500 |
|
|
|
|||||
|
Structureel begrotingssaldo |
3.298.505 |
883.185 |
1.419.470 |
1.198.278 |
|